| High Voltage Resistance | ≥4000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
|---|---|
| Connector Shell Material | Stainless Steel |
| Pin Materials | 4J50 |
| Leak Rate | Less Than 1x10^-9 Cc/sec He |
| Pressure Range | Vacuum To 10,000 PSI |
| Insulator Resistance | 100MΩ@500VDC |
|---|---|
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |
| Material | Stainless Steel |
| Connector Configuration | Male Or Female |
| Cable Length | Customizable |
| 소재 | 45 강철 |
|---|---|
| 전류 등급 | 100A - 300A |
| 제조업자 | 스스코레 |
| 작동 온도 | +300' C에 대한 -70' C |
| 전기 절연체 | 글라스 |
| Thermal Cycle | -60°C ~ +100°C |
|---|---|
| Voltage Rating | Up To 10,000 V |
| Connector Size | Up To 1 Inch Diameter |
| Leak Rate | Less Than 1x10^-9 Cc/sec |
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |
| 접속구의 형태 | 밀폐식 |
|---|---|
| 절연 소재 | 글라스와 세라믹 |
| 전류 등급 | 20A |
| 전압 정격 | 12V-540V |
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| Thickness | 3~5 μm |
|---|---|
| Product Material | Hermetic Material |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 1000VDC |
| High Voltage Resistance | ≥3000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
| Maximum Current | 30A |
| 전류 등급 | 30A |
|---|---|
| 접속구의 형태 | 밀폐식 |
| 전압 정격 | 108V-1000V |
| 절연 소재 | 글라스와 세라믹 |
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| 절연 저항 | 1000MΩ |
|---|---|
| 전압 정격 | 1000V |
| 소재 | 45 강철 |
| 임팩트 저항 | 200N |
| 전류 등급 | 20A-30A |
| 작동 온도 | +300' C에 대한 -70' C |
|---|---|
| 전압 정격 | 600V |
| 제품 이름 | 밀봉한 EV 연결기 |
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| 전류 등급 | 30A |
| 핵심 칼럼 | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| 소재 | 45 강철 |
| 장착형 | 설치 나사 |
| 온도 정격 | 300' C에 대한 -70' C. |
| 제조업자 | 스스코레 |