| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| 온도 범위 | -70℃~+300℃ |
|---|---|
| 표면 처리 | 무전해 니켈도금 |
| 전압 정격 | 72V - 810V |
| 소재 | 45Steel |
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| 경향 | 10A - 30A |
|---|---|
| 온도 범위 | -70℃~+300℃ |
| 표면 처리 | 무전해 니켈도금 |
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| 소재 | 45Steel |
| Mountingstyle | Solder Or Crimp |
|---|---|
| Standardscompliance | RoHS |
| Tabs | SPCC |
| Working Current | 25A |
| Pins | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Application | Refrigeration Compressors |
|---|---|
| Certifications | RoHS |
| Insulationmaterial | PVC |
| Currentrating | 30A |
| Operation Current | 25A |
| Application | Refrigeration And Air Conditioning Compressors |
|---|---|
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Temperature Range | -40℃~+165℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Corrosionresistance | High |
| Size | Standard |
|---|---|
| Working Current | 25A |
| Working Temperature | -30°C ~ +150°C |
| Standardscompliance | RoHS |
| Insulationmaterial | CERAMIC |
| Current | 370A |
|---|---|
| Operating Temperature | 240°C |
| Connector Style | POWER BOLT |
| Application | Hermetic Compressors |
| Compatibility | Hermetic Compressors |
| Body | 45 STEEL |
|---|---|
| Ruubber Materials | TSE399 |
| Operation Current | 25A |
| Type | Electrical Terminal |
| Working Current | 400A |
| 스레드 상술 | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
|---|---|
| 연결 유형 | 스레드, 플랜지 |
| 최고 가압력 | 6MPa - 10MPa |
| 디자인 | 유리-금속 밀폐 |
| 이름 | 밀봉한 시준창 |