| 표면 처리 | 무전해 니켈도금 |
|---|---|
| 온도 범위 | -70°C ~ 300°C |
| 장착 유형 | 단자 고정 볼트 |
| 정격전압 | 600V |
| 재료 | 45 강철 |
| Dimensions | Length: 26mm, Diameter: 16mm |
|---|---|
| Application | Electrical Feedthrough In Hermetic Environments |
| Insulation Material | Glass |
| Mounting Options | Flange, Threaded, Or Weldable |
| Operating Temperature | -165°C To 85°C |
| Mounting Style | Through Hole |
|---|---|
| Voltage Rating | 500 V |
| Pressurerating | Up To 5000 Psi |
| Operatingtemperaturerange | -55°C To 200°C |
| Terminal Type | Single Seal |
| 소재 | 45 강철 |
|---|---|
| 색상 | 은 |
| 전압 정격 | 12V-540V |
| 온도 범위 | -70℃에 300℃ |
| 전류 등급 | 30A |
| 표면 처리 | 일렉트로리스 니켈 |
|---|---|
| 온도 범위 | -70℃에 300℃ |
| 소재 | 45 강철 |
| 전압 정격 | 12V-540V |
| 압력 범위 | 5Mpa |
| 적용 | 인더스트리얼 |
|---|---|
| 전류 등급 | 30A |
| 표면 처리 | 일렉트로리스 니켈 |
| 전압 정격 | 12V-540V |
| 온도 범위 | -70℃에 300℃ |
| 전압 정격 | 220V - 600V |
|---|---|
| 작동 온도 | +300' C에 대한 -70' C |
| 표면 처리 | 일렉트로리스 니켈 |
| 소재 | 45 강철 |
| 전기 절연체 | 글라스 |
| 소재 | 45 강철 |
|---|---|
| 전류 등급 | 100A - 300A |
| 표면 처리 | 일렉트로리스 니켈 |
| 연결기 방식 | 설치 나사 |
| 전압 정격 | 220V - 600V |
| 연결기 방식 | 설치 나사 |
|---|---|
| 소재 | 45 강철 |
| 전류 등급 | 100A - 300A |
| 전압 정격 | 220V - 600V |
| 표면 처리 | 일렉트로리스 니켈 |
| Manufacturer | SSCore |
|---|---|
| Core Column | M4 |
| Leakage Rate | 1x10^-9 Cc/sec |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Connector Size | 1/4 Inch |