| 소재 | 45 강철 |
|---|---|
| 접촉 도금 | 일렉트로리스 니켈 |
| 온도 정격 | 300' C에 대한 -70' C. |
| 장착형 | 설치 나사 |
| 제조업자 | 스스코레 |
| 작업 온도 | -40°C ~ + 150°C |
|---|---|
| 인증서 | UL, RoHS, 도달 |
| 개방전압 | 18~32VDC |
| 두께 | 3~5μm |
| 현재 등급 | 30-40A |
| 현재 등급 | 최고 10A |
|---|---|
| 임팩트 저항 | 20J |
| 인증서 | UL, RoHS, 도달 |
| 절연 내력 | 3500VAC |
| 고전압 저항 | ≥2000VAC, 누설 전류 ≤0.5mA |
| Burst Test | 5.0MPa |
|---|---|
| Thickness | 1-5μm |
| Installation Iron Shell | 304 Stainless Steel |
| Type | Terminal |
| Working Current | 35A MAX |
| 표면 처리 | 전기 없는 니켈 |
|---|---|
| 온도 범위 | -70℃에 300℃ |
| 적용 | 산업 |
| 소재 | 45 강철 |
| 전압 등급 | 12V-540V |
| 절연 저항 | 1000MΩ 민 |
|---|---|
| 작업 온도 | -40°C ~ + 150°C |
| 종결 방식 | 땜납 |
| 동작 전압 | 18VDC-32VDC |
| 현재 등급 | 5A |
| 내염성 | UL94V-0 |
|---|---|
| 절연 내력 | 3500VAC |
| 임팩트 저항 | 20J |
| 인증서 | UL, RoHS, 도달 |
| 고전압 저항 | ≥2000VAC, 누설 전류 ≤0.5mA |
| High Sealing Performance | 4.0MPa Does Not Leak |
|---|---|
| Package Type | Bulk |
| Flame Resistance | UL94V-0 |
| Openration Voltage | 18~32VDC |
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Salt Spray Resistance | 48h The Rusted Area < 5% |
|---|---|
| Voltage Rating | Up To 600V |
| Package Quantity | 1000 |
| Insulation Resistance | 5000MΩ Min |
| Material | Stainless Steel |
| Pins Materials | SUH446 STAINLESS STEEL |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Applicable Voltage | 12-24V |
| Fnish | NICKEL PLATED , THICKNESS 2~5μm |
| Ceramic Materials | 95% AL2O3 |