| Application | Refrigeration And Air Conditioning Compressors |
|---|---|
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Temperature Range | -40℃~+165℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Corrosionresistance | High |
| 표면 처리 | 무전해 니켈도금 |
|---|---|
| 전류 | 10A - 30A |
| 전압 등급 | 72V - 810V |
| 온도 범위 | -70℃~+300℃ |
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| 전류 | 10A - 30A |
|---|---|
| 장착형 | 단자 고정 볼트 |
| 소재 | 45Steel |
| 전압 등급 | 72V - 810V |
| 온도 범위 | -70℃~+300℃ |
| Size | Standard |
|---|---|
| Working Current | 25A |
| Working Temperature | -30°C ~ +150°C |
| Standardscompliance | RoHS |
| Insulationmaterial | CERAMIC |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
|---|---|
| Working Temperature | -30°C ~ +150°C |
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
| Insulation Resistance | 100MΩ |
| Insulation | 1000M @ 1000VDC |
| Material | Metal |
|---|---|
| Operation Current | 25A |
| Size | Standard |
| Glass | ELAN #48 |
| Voltage | 220V |
| 단열재 | 1000M @ 1000VDC |
|---|---|
| 전류 | 25A - 30A |
| 핀 재질 | SUH446 스테인레스 스틸 |
| 표면 처리 | 무전해 니켈도금 |
| 탭 소재 | 밝은 마감 냉간 압연 강판 T=0.8mm |
| 단열재 | 1000M @ 1000VDC |
|---|---|
| 핀 재질 | SUH446 스테인레스 스틸 |
| 온도 범위 | -40℃~+165℃ |
| 표면 처리 | 무전해 니켈도금 |
| 전류 | 25A - 30A |
| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| 콘택 저항 | 최대 1000mΩ |
|---|---|
| 사용 전류 | 70A 최대 |
| 전압 등급 | 최대 1000V |
| 핵심 | 금속 |
| 현재 등급 | 50A까지 |